![GALERIE FOTO | Dinamo și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2016-2017. Cum arată, cât costă tricourile și culoarea aleasă pentru al treilea echipament GALERIE FOTO | Dinamo și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2016-2017. Cum arată, cât costă tricourile și culoarea aleasă pentru al treilea echipament](https://www.prosport.ro/wp-content/uploads/2016/07/15533985/1-fc-dinamo-tricouri.jpg)
GALERIE FOTO | Dinamo și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2016-2017. Cum arată, cât costă tricourile și culoarea aleasă pentru al treilea echipament
![GALERIE FOTO | Dinamo și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2016-2017. Cum arată, cât costă tricourile și culoarea aleasă pentru al treilea echipament GALERIE FOTO | Dinamo și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2016-2017. Cum arată, cât costă tricourile și culoarea aleasă pentru al treilea echipament](http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/15533985/9/fc-dinamo-10.png?height=420&width=630)
GALERIE FOTO | Dinamo și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2016-2017. Cum arată, cât costă tricourile și culoarea aleasă pentru al treilea echipament
Ortansa Cazacu on Twitter: "Diogo Salomao, noul transfer al lui Dinamo. https://t.co/VtxONRT4oK" / Twitter
FC DINAMO BUCURESTI - COMUNICAT DE PRESĂ București, 20 iulie 2016. FC Dinamo Bucureşti a lansat astăzi echipamentul de joc NIKE pentru sezonul competiţional 2016-2017 în cadrul unui eveniment de presă organizat
![Doar Dinamo on Twitter: "Nedelcearu spera ca Miriuta sa continue la Dinamo si a explicat gestul de la gol https://t.co/7AaAE5I6ee https://t.co/yTikp4XmN1" / Twitter Doar Dinamo on Twitter: "Nedelcearu spera ca Miriuta sa continue la Dinamo si a explicat gestul de la gol https://t.co/7AaAE5I6ee https://t.co/yTikp4XmN1" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/DQRN_rHUMAESXol.jpg)
Doar Dinamo on Twitter: "Nedelcearu spera ca Miriuta sa continue la Dinamo si a explicat gestul de la gol https://t.co/7AaAE5I6ee https://t.co/yTikp4XmN1" / Twitter
![Bucharest, Romania 8th Oct 2017 Bogdan Popa #23 (CSM Steaua Bucharest) and Mircea Neagoe #12 (CS Dinamo Bucharest) after the LNBM - Men's National Basketball League game between CSM Steaua Bucharest and Bucharest, Romania 8th Oct 2017 Bogdan Popa #23 (CSM Steaua Bucharest) and Mircea Neagoe #12 (CS Dinamo Bucharest) after the LNBM - Men's National Basketball League game between CSM Steaua Bucharest and](https://c8.alamy.com/comp/KD12A4/bucharest-romania-8th-oct-2017-bogdan-popa-23-csm-steaua-bucharest-KD12A4.jpg)