אנחנו בתקופה מאתגרת, שדורשת פתרונות יצירתיים. אפשר היה לעבור את התקופה הזו יחד, תוך שיחה והקשבה לצרכים של הקבוצות השונות המעורבות (הנהלה, סטודנטיםות, סגל עם קביעות, סגל ללא קביעות, סגל מנהלי). אפשר
![על צבא ובטחון בראי הכלכלה: אזרבייג'ן מול ארמניה - שיעור לחיל האוויר - מל"ט ב- 20 אלף יורו לפיתוי והטעיית סוללות נ"מ על צבא ובטחון בראי הכלכלה: אזרבייג'ן מול ארמניה - שיעור לחיל האוויר - מל"ט ב- 20 אלף יורו לפיתוי והטעיית סוללות נ"מ](https://1.bp.blogspot.com/-uTS4XW8qYkw/X8J0rUglTOI/AAAAAAAAqlU/bhHntxiDXx8JIf86TVfOSCxBRbJks_2swCLcBGAsYHQ/s1200/info.jpg)
על צבא ובטחון בראי הכלכלה: אזרבייג'ן מול ארמניה - שיעור לחיל האוויר - מל"ט ב- 20 אלף יורו לפיתוי והטעיית סוללות נ"מ
סיון רהב מאיר - Sivan Rahav Meir - יש לכם פתרון? השיעור השבועי, "על התורה ועל המהדורה", מתקיים מדי יום רביעי ב-21:00 בירושלים, כבר יותר משנתיים. אני לא מעלה כאן מודעה מחדש
![ilana curiel on Twitter: "@SPNI @ynetalerts @YediotAhronot @tamarzandberg יש התייחסות למערכות האקולוגיות. אבל ההתייחסות צריכה להיות הרבה יותר נרחבת" / Twitter ilana curiel on Twitter: "@SPNI @ynetalerts @YediotAhronot @tamarzandberg יש התייחסות למערכות האקולוגיות. אבל ההתייחסות צריכה להיות הרבה יותר נרחבת" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/FCcUgkWWEAAaFDD.jpg)