המסך - ״אחריותי על אף שלא בחזקתי״ | ערב נוסף של המסך, והיום: הרבנית מלי שטריגלר ואולי גולדקלנג סוגרות את הלימוד במסכת עירובין פותחות אחד חדש עם מסכת פסחים ומחברות בין שתיהן.
מקור ראשון - אחרי שעזב בעלבון את מצודת-זאב וקיים יחסי אהבה-איבה עם ראש הממשלה, אביגדור ליברמן חוזר לליכוד מהדלת הראשית. חגי סגל מפרשן. וגם, אחרי שעשתה צעד ענק לעבר האוסקר עם 'למלא
Yaki Hepstein on X: "להסתכל על התמונה הזאת, על הראש של אלעד ולחשוב שאפשר לתרץ/להסביר לעצמך משהו כזה עם גרעין תורני. נשגב מבינתי." / X
![אלי ביתאן on Twitter: "- כך זכיתם לחלוק כבוד לרב שלא הכרתם - יצחק שמיר של הגדוילים - הרב אדלשטיין מסביר למה חרדים לא רוצים לעבוד, ומה הסיפור עם החילונים - הכאוס אלי ביתאן on Twitter: "- כך זכיתם לחלוק כבוד לרב שלא הכרתם - יצחק שמיר של הגדוילים - הרב אדלשטיין מסביר למה חרדים לא רוצים לעבוד, ומה הסיפור עם החילונים - הכאוס](https://pbs.twimg.com/media/FxmdQRjWYAU0L2N.jpg)