![Ανθρώπινες ιστορίες από το άσυλο ανιάτων στην Κυψέλη. Από το 1893 είναι το μοναδικό ίδρυμα που περιθάλπει κοινωνικά αδύναμους ανθρώπους χωρίς κρατική επιδότηση - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Ανθρώπινες ιστορίες από το άσυλο ανιάτων στην Κυψέλη. Από το 1893 είναι το μοναδικό ίδρυμα που περιθάλπει κοινωνικά αδύναμους ανθρώπους χωρίς κρατική επιδότηση - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i0.wp.com/www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2020/01/asylo-aniaton.jpg?fit=587%2C400&ssl=1)
Ανθρώπινες ιστορίες από το άσυλο ανιάτων στην Κυψέλη. Από το 1893 είναι το μοναδικό ίδρυμα που περιθάλπει κοινωνικά αδύναμους ανθρώπους χωρίς κρατική επιδότηση - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Το Άσυλο Ανιάτων και τις εγκαταστάσεις του Ιδρύματος Περιθάλψεως Χρονίως Πασχόντων επισκέφθηκε η Πρόεδρος του παραρτήματος του Ερυθρού Σταυρού Ηλιούπολης κα Συνοδινού, συνοδευόμενη από 12μελή εθελοντική ομάδα. - Άσυλον Ανιάτων Το Άσυλο Ανιάτων και τις εγκαταστάσεις του Ιδρύματος Περιθάλψεως Χρονίως Πασχόντων επισκέφθηκε η Πρόεδρος του παραρτήματος του Ερυθρού Σταυρού Ηλιούπολης κα Συνοδινού, συνοδευόμενη από 12μελή εθελοντική ομάδα. - Άσυλον Ανιάτων](https://asylonaniaton.gr/wp-content/uploads/2023/11/%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%9F-%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A3%CE%9A%CE%95%CE%A8%CE%97-%CE%95%CE%A1%CE%A5%CE%98%CE%A1%CE%9F%CE%A3-%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%A5%CE%A1%CE%9F%CE%A3-15-11-23-scaled.jpg)
Το Άσυλο Ανιάτων και τις εγκαταστάσεις του Ιδρύματος Περιθάλψεως Χρονίως Πασχόντων επισκέφθηκε η Πρόεδρος του παραρτήματος του Ερυθρού Σταυρού Ηλιούπολης κα Συνοδινού, συνοδευόμενη από 12μελή εθελοντική ομάδα. - Άσυλον Ανιάτων
![ΠασΠορτ-Μία αληθινή περιπέτεια» Μία site specific performance ύμνο στη ζωή στο Άσυλο Ανιάτων! - Health ΠασΠορτ-Μία αληθινή περιπέτεια» Μία site specific performance ύμνο στη ζωή στο Άσυλο Ανιάτων! - Health](https://www.healthng.gr/wp-content/uploads/2023/10/photo_05_5.jpg)