![ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | Σεμινάριο με τίτλο «Εισαγωγή στη Θεωρία της Λαϊκής Μουσικής» με τον κ. Δημήτρη Μυστακίδη [Παλαιό Φρούριο, 30/3/19, 11 π.μ.] ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | Σεμινάριο με τίτλο «Εισαγωγή στη Θεωρία της Λαϊκής Μουσικής» με τον κ. Δημήτρη Μυστακίδη [Παλαιό Φρούριο, 30/3/19, 11 π.μ.]](https://ionio.gr/images/content/news/11000-11999/IU-ni-11958-76855.jpg)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | Σεμινάριο με τίτλο «Εισαγωγή στη Θεωρία της Λαϊκής Μουσικής» με τον κ. Δημήτρη Μυστακίδη [Παλαιό Φρούριο, 30/3/19, 11 π.μ.]
![Δημήτρης Μυστακίδης: Mοναδικές διασκευές με λαϊκή κιθάρα σε ρεμπέτικα που μιλούν κατευθείαν στην καρδιά μας • Fractal Δημήτρης Μυστακίδης: Mοναδικές διασκευές με λαϊκή κιθάρα σε ρεμπέτικα που μιλούν κατευθείαν στην καρδιά μας • Fractal](https://www.fractalart.gr/wp-content/uploads/2018/03/%CE%BC%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BA.jpg)
Δημήτρης Μυστακίδης: Mοναδικές διασκευές με λαϊκή κιθάρα σε ρεμπέτικα που μιλούν κατευθείαν στην καρδιά μας • Fractal
Σύγχρονοι / Παραδοσιακοί Μουσικοί -ΕΤ3 - Dimitris Mystakidis / Δημήτρης Μυστακίδης και λαϊκή κιθάρα. #coming_soon #sygxronoi_paradosiakoi_mousikoi_et3 | Facebook
![Λαϊκή κιθάρα: Μες τον τεκέ της Μαριγώς (συνοδεία με συγχορδίες και μπάσα) #rebetiko #guitar_cover - YouTube Λαϊκή κιθάρα: Μες τον τεκέ της Μαριγώς (συνοδεία με συγχορδίες και μπάσα) #rebetiko #guitar_cover - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/5PFtMWcHWI8/maxresdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCIAKENAF8quKqQMa8AEB-AH-DoACuAiKAgwIABABGH8gUCgeMA8=&rs=AOn4CLAuQBlWnlQrZsF8P6OaGF96-PA0dQ)