Μουσικός Καφενές - Βραδιάζει πάλι σήμερα βραδιάζει.. και έρχεται η ώρα η δικιά σας!! Σαββατόβραδο και το ραντεβού σας με την διασκέδαση πλησιάζει! Olga Georgiou~~ Φωνή Νάγια Αγοραστού~~ Φωνή Dimitris Smyrniadis~~ Κιθάρα
Ρακοκαφενείο "Μια Στάση Εδώ, Στα Παιδιά" - "Βραδιάζει πάλι σήμερα βραδιάζει και έρχεται η ώρα η δικιά τους..." Μια στάση εδώ... σας περιμένουμε! | Facebook
![Aftoschediasmos Me Tin Kithara Mou (Flamenco) [Αυτοσχεδιασμός Με Την Κιθάρα Μου (Flamenco)] de Kostas Hatzis (Κώστας Χατζής) : Napster Aftoschediasmos Me Tin Kithara Mou (Flamenco) [Αυτοσχεδιασμός Με Την Κιθάρα Μου (Flamenco)] de Kostas Hatzis (Κώστας Χατζής) : Napster](https://direct.rhapsody.com/imageserver/images/alb.57900514/500x500.jpg)