![Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ! Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!](https://www.dimoskardiasmas.gr/wp-content/uploads/2019/05/dimos-kardiasmas-omilia-louros-07-1024x683.jpg)
Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!
Λούρος Πρέβεζας-Αναμνήσεις και παλιές φωτογραφίες | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1986-87.ΟΡΘΙΟΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ:ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΡΑΚΙΑΣ-ΝΤΙΝ�...
![Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ! Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!](https://www.dimoskardiasmas.gr/wp-content/uploads/2019/05/dimos-kardiasmas-omilia-louros-04.jpg)
Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!
Λούρος Πρέβεζας-Αναμνήσεις και παλιές φωτογραφίες | Μαικο Κρουκης αριστερα και εγω Εκδρομη Μεσολογγι μαλλον το 83 | Facebook
![Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ! Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!](https://www.dimoskardiasmas.gr/wp-content/uploads/2019/05/dimos-kardiasmas-omilia-louros-12-1024x683.jpg)
Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!
![Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ! Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!](https://www.dimoskardiasmas.gr/wp-content/uploads/2019/05/dimos-kardiasmas-omilia-louros-11-1024x668.jpg)
Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!
Λούρος Πρέβεζας-Αναμνήσεις και παλιές φωτογραφίες | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1986-87.ΟΡΘΙΟΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ:ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΡΑΚΙΑΣ-ΝΤΙΝ�...
Λούρος Πρέβεζας-Αναμνήσεις και παλιές φωτογραφίες | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1986-87.ΟΡΘΙΟΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ:ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΡΑΚΙΑΣ-ΝΤΙΝ�...
![Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ! Ο Λούρος υπέγραψε τη νίκη των δημοτών και του Νίκου Γεωργάκου στη μαζική και δυναμική ομιλία του συνδυασμού «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!» - ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!](https://www.dimoskardiasmas.gr/wp-content/uploads/2019/05/dimos-kardiasmas-omilia-louros-10-1024x649.jpg)